Apie mus

ZETA LAW veikia tam, kad su Klientu užmegztų ilgalaikius ir tvarius santykius, pasiūlant išskirtines paslaugas bei strateginius sprendimus orientuotus į Jūsų verslo išsaugojimą bei vystymą.

Nuo pat 2005 metų ZETA LAW bendrijos komanda yra susitelkusi į pagrindinį savo tikslą - bendrovių vidaus bei išorės krizių valdymą ir ginčų sprendimus. Mūsų Klientai tvirtina, kad esame Jų patikimu, suprantančiu partneriu ir pasiekiame, jog mūsų paslaugos sudarytų galimybę Klientams įgyti pranašumą prieš konkurentus ir oponentus. Veikiame nestandartiškai, ieškome originalių sprendimų ir galvojame kitaip. Visais atvejais randame ir įgyvendiname inovatyvius teisinius ir verslo sprendimus, kurie užtikrina Klientų teisinį saugumą bei aktyvią pagalbą Klientams sudėtingiausiais momentais.

Mes  specializuojamės mūsų teisininkų atstovaujamose teisės srityse vien tam, kad paslaugos Jums būtų išskirtinės ir aukščiausios kokybės, o siūlomi sprendimai ne tipiniai ir jų dėka galėtume kartu pasiekti iš anksto užsibrėžtus Jūsų tikslus.

Mus rekomenduoja nes

Mūsų Klientai - tai didžiąja dalimi esamų mūsų Klientų rekomendacijomis pasinaudoję asmenys, kurie žino, ko tikėtis iš savo teisinių patarėjų ir užtikrinti, kad jų deleguotos mums užduotys  bus tinkamai ir laiku įgyvendintos. Sėkmingai atstovaujame tiek didžiausioms Lietuvos ir užsienio bendrovėmis, tiek vidutiniam ir smulkiam verslui, kadangi puikiai suprantame, kad Klientų klausimų sudėtingumas ir jų sprendimai neturi dydžio apribojimų.


Jūsų tikslams pasiekti ZETA LAW komanda dirba:

Orientuodamasi į Kliento lūkesčius

Privalome suprasti Jūsų tikruosius poreikius ir ketinimus bei veikti tik ta linkme.

Galutinio kliento tikslo siekimui

Mes suprantame, kad Jūs pageidaujate naudingo rezultato, o ne teisinių procesų.

Teikdama išskirtines paslaugas

Mes ieškome ir siūlome Jums tik ne tipinius Jūsų klausimų sprendimus, suprasdami, kad šiuolaikinėse situacijose laimi tik tie, kurie mąsto ir veikia nestandartiškai.

Suprasdama, kad paslaugos turi atitikti jų kainą

Orientuojamės, kad Klientas iš anksto žinotų galimas investicijas į teisines paslaugas, tokiu būdu planuodamas savo resursus. 

Kliento lojalumui ir reputacijai

Mūsų komanda veikia išimtinai Kliento interesais, visada išvengdama bet kokio interesų konflikto, todėl  visus savo darbo metus esame išsaugoję gerą profesinę reputaciją. 

Pasinaudodama visais išorės resursais

Siekdami, kad klientui būtų suteikta aukščiausios kokybės paslauga apimanti ne tik tiesiogines teisines konsultacijas, betarpiškai bendradarbiaujame su per daugelį metų atrinktais ir patikimais partneriais bankroto administratoriais, patentiniais patikėtiniais, notarais, antstoliais ar nišinių specializacijų advokatais.Susisiekite su mumis

Kontaktai

Susisiekite su mumis